Крем за лице – Harmonie 50мл.

Цена: 730 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANH005/1 Category: Tags: , ,

Крем за чувствителна или сензибилизирана кожа.

  • Ја засилува природната одбранбена моќ на кожата, хидрира, заштитува и стимулира.
  • Содржи екстракти од лимон како антиоксидант и регулаторен ефект во случај на розацеа.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер.
  • Нанесете на чисто и тонизирано лице и врат.
  • За зголемен ефект се препорачува да се нанесува по серумот Harmonie.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top