Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за лице – Harmonie 200мл.

Цена: 680 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANH005 Category: Tags: , ,

Крем за чувствителна или сензибилизирана кожа.

  • Ја засилува природната одбранбена моќ на кожата, хидрира, заштитува и стимулира.
  • Содржи екстракти од лимон како антиоксидант и регулаторен ефект во случај на розацеа.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер.
  • Нанесете на чисто и тонизирано лице и врат.
  • За зголемен ефект се препорачува да се нанесува по серумот Harmonie.
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице – Harmonie 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице – Harmonie 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top