Млеко за лице – Harmonie 500мл.

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANH002 Category: Tags: , ,

Емулзија (млеко) за чувствителна кожа.

  • Содржи изобилстов на состојки за смирување и заштита.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на суво лице и врат.
  • Исушете со марамица.
  • Завршете со Лосион Harmonie.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top