Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пилинг за лице – Harmonie 50мл.

Цена: 380 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANH004/1 Category: Tags: , ,

Пилинг кој ефикасно ги отстранува мртвите клетки, при тоа респектирајќи ја чувствителната кожа.

  • Идеален за употреба на лицето и контурите околу очите.
  • Содржи, киселини од домати, лимони и грозје, како и комбинација на состојки за смирување.
  • Ја подобрува пенетрацијата и дејството на активните компоненти од третманите кои се користат следствено.

Начин на употреба

  • Еднаш до двапати неделно на лицето и вратот
  • Нанесете и оставете да делува 5-10 минути.
  • Отстранете со влажна крпа.
  • Завршете со лосион Harmonie.
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пилинг за лице – Harmonie 50мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пилинг за лице – Harmonie 50мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top