Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пилинг за лице – Harmonie 50мл.

Цена: 380 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANH004/1 Категорија Ознаки: , ,

Пилинг кој ефикасно ги отстранува мртвите клетки, при тоа респектирајќи ја чувствителната кожа.

  • Идеален за употреба на лицето и контурите околу очите.
  • Содржи, киселини од домати, лимони и грозје, како и комбинација на состојки за смирување.
  • Ја подобрува пенетрацијата и дејството на активните компоненти од третманите кои се користат следствено.

Начин на употреба

  • Еднаш до двапати неделно на лицето и вратот
  • Нанесете и оставете да делува 5-10 минути.
  • Отстранете со влажна крпа.
  • Завршете со лосион Harmonie.
Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top