Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион за лице – Harmonie 500мл.

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANH003 Category: Tags: , ,

Смирувачки и освежителен лосион

  • Идеален за смирување на лицето и контурите околу очите.

Начин на употреба

  • Нанесете наутро и навечер по емулзијата (млекото за чистење на шминка).
  • Нанесете од лосионот со памучен туфер на лицето и вратот. Исушете со марамица.
  • Во било кое време од денот кога ви е потребно освежување и ревитализација.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top