Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Термо маска Waxceutical DNA 400мл

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

Anti-Age восок со анти-алергенски својства (за лица алергични на смола од пчели)

SKU: WXC02 Категорија Ознаки: , , , ,

Термо маска Waxceutical DNA на кожата на вашите клиенти ќе им овозможи смирување и нежност на ќебенце од кашмир.

Збогатена со нишки од морски ДНК и моќни хидрирачки компоненти, оваа топла парафинска маска ќе го поттикне навлегување на активните компоненти од серумот и ќе овозможи длабинска и долготрајна хидратација.

Product Cat

,

Brand

Depileve

Scroll to top