Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Waxceutical DNA Серум 100мл.

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

крем за лице со инфузија од DNA нишки, коензим Q10, масло од Андироба & SPF 15

Waxceutical DNA Серум за подмладување

Го создадовме овој биоактивен еликсир со ДНК добиена од морските длабочини, сензационална состојка со способност интензивно да ја смирува и регенерира кожата, особено значајно во овие стресни времиња.

Додатокот на антиоксидантниот коензим Q10 и цела палета на хидратантни фактори помагаат да се заштити и обнови епидермалната бариера, а воедно и обезбедуваат извонредни anti-aging резултати.

Импресионирани? Сигурно ќе бидете.

Product Cat

,

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top