Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Waxceutical DNA Серум 100мл.

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

крем за лице со инфузија од DNA нишки, коензим Q10, масло од Андироба & SPF 15

Waxceutical DNA Серум за подмладување

Го создадовме овој биоактивен еликсир со ДНК добиена од морските длабочини, сензационална состојка со способност интензивно да ја смирува и регенерира кожата, особено значајно во овие стресни времиња.

Додатокот на антиоксидантниот коензим Q10 и цела палета на хидратантни фактори помагаат да се заштити и обнови епидермалната бариера, а воедно и обезбедуваат извонредни anti-aging резултати.

Импресионирани? Сигурно ќе бидете.

Product Cat

,

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top