Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Argan Treasure KAYPRO СЕТ

Цена: 480 ден

Најавете се за салонска цена

Мултифинкиска спреј маска која не се плакне, со Арган, Кератин, Свила, Лен и УВ филтри.

Мулти-функционална спреј маска која не се плакне, со Арган, Кератин, Свила, Лен и УВ филтри. Вистински концентрат на енергија, виталност и убавина која обезбедува исхрана, хидратација, сјај, мекост и лесно расчешлување на косата во исто време.

ГРАТИС шампон од Арган 50мл.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Argan Treasure KAYPRO СЕТ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Argan Treasure KAYPRO СЕТ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top