Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пилинг за лице – Aqua Vital 50мл.

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6320/1 Категорија Ознаки: , ,

Пилинг за отстранување на мртвите клетки и длабинско чистење, како и отстранување на токсините.

  • Ја мултиплицира пенетрацијата на активните состојки од козметиката која се користи.

Начин на употреба

  • Еднаш до двапати неделно.
  • Нанесете на сува кожа, со кружни движења додека не исчезнат топчињата, притоа избегнувајќи ги очите.
  • Отстранете со влажна крпа.
  • Нанесете лосион Aqua Vital.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top