Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пилинг за лице – Aqua Vital 50мл.

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6320/1 Category: Tags: , ,

Пилинг за отстранување на мртвите клетки и длабинско чистење, како и отстранување на токсините.

  • Ја мултиплицира пенетрацијата на активните состојки од козметиката која се користи.

Начин на употреба

  • Еднаш до двапати неделно.
  • Нанесете на сува кожа, со кружни движења додека не исчезнат топчињата, притоа избегнувајќи ги очите.
  • Отстранете со влажна крпа.
  • Нанесете лосион Aqua Vital.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пилинг за лице – Aqua Vital 50мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пилинг за лице – Aqua Vital 50мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top