Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko SUPER FULL 906

Цена: Original price was: 1,800 ден.Current price is: 1,440 ден.

Најавете се за салонска цена

густи, долги трепки со форма на лепеза од 100% природно влакно 

12 x D'Eyeko SUPER FULL 906

густи, долги трепки со форма на лепеза од 100% природно влакно 
Категорија Ознаки: , ,

Меки, лесни и со природен изглед, за волумен.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top