Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Безбоен лепак за трепки ARDELL 7гр

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

со тенок врв (за прецизно, лесно и брзо нанесување)

Product Cat

Brand

Ardell

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Безбоен лепак за трепки ARDELL 7гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Безбоен лепак за трепки ARDELL 7гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top