Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko SUPER FULL 906

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

густи, долги трепки со форма на лепеза од 100% природно влакно 

SKU: DE906 Категорија Ознаки: , ,

Меки, лесни и со природен изглед, за волумен.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Brand

Deyeko

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top