Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Безбоен лепак за снопчиња ARDELL 5гр

Цена: 240 ден

Најавете се за салонска цена

со тенка четкичка (за прецизно, лесно и брзо нанесување)

Scroll to top