Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko снопчиња (средни)

Цена: Original price was: 1,800 ден.Current price is: 1,440 ден.

Најавете се за салонска цена

лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот

D'Eyeko снопчиња (средни)

лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот
Категорија Ознаки: , ,
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание,
со овие лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот.
Лесни и водоотпорни.
Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top