Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за измазнување (органски) OWAY 1000мл

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

измазнувачки микро-масла пенетрираат во влакното и ја прават косата свилена

SKU: OWSO2 Категорија Ознаки: , , , ,

Шампон со ефект на измазнување:

  • Нежно ја чисти сувата коса, правејќи ја лесна и скротена
  • Измазнувачки микро-масла пенетрираат во влакното и ја прават косата свилена
  • Ја осветлува косата и ја елиминира разлетаноста
  • Косата станува мазна и мека од коренот до врвовите
  • Содржи БИО јаболко, БИО протеин од коноп и БИО протеин од памук

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top