Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Спреј за сува коса, не се измива (органски) OWAY 200мл

Цена: 650 ден

Најавете се за салонска цена

идеален за омекнување и сјај на многу сува коса, кадрава и разлетана

SKU: OWМo5 Category: Tags: , , , ,

Формула што не се плакне, за длабинска реставрација на должината и врвовите,

идеален за омекнување и сјај на многу сува коса, кадрава и разлетана.

Косата ја прави лесна за чешлање.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спреј за сува коса, не се измива (органски) OWAY 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спреј за сува коса, не се измива (органски) OWAY 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top