Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за исправување коса (органски) OWAY 150мл

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена

ја заштитува површината од топлински третмани (пеглање, фенирање)

SKU: OWSo5 Category: Tags: , , , ,

Крем за исправување

  • Крем за измазнување на сува, бунтовна и безживотна коса
  • Ја заштитува површината од топлински третмани (пеглање, фенирање)
  • Ја прави косата мека и сјајна

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за исправување коса (органски) OWAY 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за исправување коса (органски) OWAY 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top