Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за исправување коса (органски) OWAY 150мл

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена

ја заштитува површината од топлински третмани (пеглање, фенирање)

SKU: OWSo5 Категорија Ознаки: , , , ,

Крем за исправување

  • Крем за измазнување на сува, бунтовна и безживотна коса
  • Ја заштитува површината од топлински третмани (пеглање, фенирање)
  • Ја прави косата мека и сјајна

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top