Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Еко пена за локни (органска) OWAY 240мл

Цена: 750 ден

Најавете се за салонска цена

пена за обликување локни (не се плакне), за свилени прамени

SKU: OWBo6 Категорија Ознаки: , ,

Маска за виткана коса. Се нанесува на чиста и влажна коса, од коренот кон врвовите.

Се остава да делува 3-5 минути. Се плакне.

Scroll to top