Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кондиционер за измазнување (органски) OWAY 300мл

Цена: 520 ден

Најавете се за салонска цена

го намалува волуменот, измазнува, ја прави косата мека од коренот до врвовите

SKU: OWSо3 Category: Tags: , , ,

Кондиционер со ефект на измазнување:

  • Ја омекнува сувата и бунтовна коса за полесно расчешлување
  • Го храни влакното, без да додава на тежина
  • Го намалува волуменот, измазнува, ја прави косата мека од коренот до врвовите

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кондиционер за измазнување (органски) OWAY 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кондиционер за измазнување (органски) OWAY 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top