Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Folimousse – пена за по депилација 190мл.

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

се нанесува по депилацијата, додека порите се уште отворени (со папаја и витамин Е)

 

SKU: DEC009 Категорија Ознаки: , , , ,

Пена за по депилација која ја освежува кожата, врши деконгестија и ги елиминира остатоците од восок.

Формула базирана на фито-активни био комплекси кои во комбинација го намалуваат растот на влакната.

 

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top