Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Folimousse – пена за по депилација 190мл.

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

се нанесува по депилацијата, додека порите се уште отворени (со папаја и витамин Е)

 

Пена за по депилација која ја освежува кожата, врши деконгестија и ги елиминира остатоците од восок.

Формула базирана на фито-активни био комплекси кои во комбинација го намалуваат растот на влакната.

 

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Препорачани производи

Scroll to top