Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за виткана коса (органски) OWAY 200мл

Цена: 540 ден

Најавете се за салонска цена

обликува дефинирани и кадифено меки локни (косата изгледа уредно)

SKU: OWBo2 Категорија Ознаки: , ,

Маска за виткана коса. Се нанесува на чиста и влажна коса, од коренот кон врвовите.

Се остава да делува 3-5 минути. Се плакне.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top