Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за виткана коса (органски) OWAY 200мл

Цена: 540 ден

Најавете се за салонска цена

обликува дефинирани и кадифено меки локни (косата изгледа уредно)

SKU: OWBo2 Category: Tags: , ,

Маска за виткана коса. Се нанесува на чиста и влажна коса, од коренот кон врвовите.

Се остава да делува 3-5 минути. Се плакне.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска за виткана коса (органски) OWAY 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска за виткана коса (органски) OWAY 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top