ALU 2 (S) Black RESTPRO® Кревет за масажа (Portable)

Алуминиумски монтажен кревет. Отпорен на масло за масажа.

SKU: RP0024 Categories: , Tags: , ,
Сподели

RESTPRO® ALU 2 – винилски тапацир, мазен на допир, со 4см дебел сунгер. Најголема предност на овој модел е неговата извонредно лесна алуминиумска конструкција и ногарки кои се подесуваат по висина. Креветот тежи само 12кг, што дозволува расклопување и склопување за помалку од минута. Оваков кревет е идеален за масери кои често го менуваат работното место и сакаат да го неосат креветот со себе.

  • Вклучува торбица за носење
  • Должина 175 см (208 см со лулка за лице)
  • Ширина 55 см (80 см со потпирач за рака)
  • Висина од 57 до 78 см
  • Работна тежина 250 кг
  • Лулка за лице и поддршка за рацете
  • Отстранлива подлога на навлаките за раце
  • Тапацир: винил
  • Димензии на преклопување 90 x 60 x 19 cm
  • Тежина на креветот 11кг
ALU 2 (S) Black RESTPRO® Кревет за масажа (Portable)
Product Cat

Brand

Restpro

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.