Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Дводелен кревет DEPILEVE

Цена: 24,000 ден

Најавете се за салонска цена

наменет за масажи, депилација и третмани на лице

SKU: 6269 Категории , Ознаки: ,
 Метална конструкција, лакирана во бела боја, заоблени ногарки и стоперки против лизгање.
Додаток: фацијална дупка, покриена со перниче и држат за хартија во ролна.
Brand

Depileve

Scroll to top