Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Козметички стол со потпирач DEPILEVE

Цена: 5,070 ден

Најавете се за салонска цена

Aнатомски козметички стол, удобен за долго седење (со рачка за прилагодување на висината)

SKU: 6267 Категории , Ознаки: ,

Стилски козметички стол со длабоко поставено седиште и висок потпирач за грбот (анатомски и удобен за долго седење).

  • Висина која може да се прилагоди од 41-55cm
  • 5-ѕвезда тркала
  • Тежина 6кг
  • Боја: бела
Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top