Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Помошна работна количка DEPILEVE

Цена: 18,900 ден

Најавете се за салонска цена

помошник за депилација, што се прилагодува според вашите потреби

SKU: 6239 Категории , Ознаки: , ,

Помошна работна количка за депилација, со што ќе си ја олесните и организирате работата во Вашиот салон!

Закажете бесплатна презентација на 02-3109-130; 076-344-426 и видете како добро се вклопува во вашиот работен простор …

Scroll to top