Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ALU 2 (M) Black RESTPRO® Кревет за масажа (Portable)

Цена: 10,500 ден

Најавете се за салонска цена

Алуминиумски монтажен кревет. Отпорен на масло за масажа.

SKU: RP013/Bck Категории , Ознаки: , ,

RESTPRO® ALU 2 – винилски тапацир, мазен на допир, со 4см дебел сунгер. Најголема предност на овој модел е неговата извонредно лесна алуминиумска конструкција и ногарки кои се подесуваат по висина. Креветот тежи само 12кг, што дозволува расклопување и склопување за помалку од минута. Оваков кревет е идеален за масери кои често го менуваат работното место и сакаат да го неосат креветот со себе.

  • Вклучува торбица за носење
  • Должина 180 см (213 см со лулка за лице)
  • Ширина 60 см (85 см со потпирач за рака)
  • Висина од 57 до 78 см
  • Работна тежина 250 кг
  • Лулка за лице и поддршка за рацете
  • Отстранлива подлога на навлаките за раце
  • Тапацир: винил
  • Димензии на преклопување 91 x 64 x 19 cm
  • Тежина на креветот 12кг
Product Cat

Brand

Restpro

Вие исто така би сакале…

Scroll to top