Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Табуретка (универзална) DEPILEVE

Цена: 4,500 ден

Најавете се за салонска цена

помошно столче (со рачка за прилагодување на висината)

SKU: 6290 Категории , Ознаки: ,

Помошно, мултинаменско столче (одлично за бербери, фризери и козметичари).
Многу подвижно и лесно се вклопува во просторот.

Висина која може да се прилагоди од 41-55cm
5-ѕвезда тркала
Тежина 6кг
Боја: бела

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top