Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за лице со УВ заштита – Aqua Vital Haute Protection 200мл.

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6336 Категорија Ознаки: , , ,

Висока заштита од сончеви зраци.

  • Комбинација на различни соларни филтри за оптимална заштита.
  • Дополнително содржи состојки за смирување, хидратација и обновување од оштетувања предизвикани од сонце.

Начин на употреба

  • Се нанесува дневно, по употребата на соодветниот третмански крем.
  • Во случај на директна изложеност на сонце, ненесете најмалку 30мин пред излегување.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top