Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за лице – Aqua Vital 200мл.

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6319 Category: Tags: , ,

Хидратантна крема со детоксирачко дејство погодна за сите типови кожа.

  • Особено се препорачува како воведен третман на млада кожа на која и е потребна интензива хидратација.

 

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на чиста и тонизирана кожа, се нанесува на лицето и вратот
  • За зголемен ефект и интензивна детоксификација нанесете по Серумот од Aqua Vital

 

 

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице – Aqua Vital 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице – Aqua Vital 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top