Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

Млеко за лице – Aqua Vital 200мл.

(1 customer review)

Цена: 360 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6313/1 Categories: , Tags: , ,

Емулзија (млеко) за сите типови кожа, особено погодна за многу сува и дехидрирана кожа.

 • Ги отстранува нечистотиите и шминката од кожата и во исто време го почнува процесот на детоксикација, гарантирајќи притоа длабинска хигиена.
 • Откријте мека, здрава и блескава кожа.

Начин на употреба

 • Наутро и навечер на лицето и вратот.
 • На сува кожа, нанесете мала количина од емулзијата, со врвот на прстите, со нежни кружни движења. Отстранете го со марамица или влажна крпа.
 • Завршете со Лосион AQUA VITAL.
 • Исушете со марамица.

 

Product Cat

Brand

Anesi

1 review for Млеко за лице – Aqua Vital 200мл.

 1. Igor Spasov

  Igor

  Одлично за сува и дехидрирана кожа

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

1 review for Млеко за лице – Aqua Vital 200мл.

 1. Igor Spasov

  Igor

  Одлично за сува и дехидрирана кожа

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top