Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион за лице – Aqua Vital 200мл.

Цена: 580 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6314/1 Category: Tags: , ,

Тонизирачки лосион за сите видови кожа, за комплетирање на процесот на чистење на кожата, освежување и допринос во интелегентната хидратација во 3 нивоа за единствена убавина и виталност.

Начин на употреба

  • Нанесете наутро и навечер по емулзијата (млекото за чистење на шминка или гел пената на Aqua Vital. Нанесете од лосионот со памучен туфер на лицето и вратот. Исушете со марамица.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лосион за лице – Aqua Vital 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лосион за лице – Aqua Vital 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top