Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Fresh Mix Jelly Хијалуронска киселина 20мл.

Цена: 850 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANJ13 Категорија Ознаки: , ,

Ниско молекуларната Хијалуронска киселина заедно со Хидро гел ја хидрира кожата, осветлува и ги пополнува брчките.

Притиснете го копчето за активните состојки да се спојат со Хидро гелот и протресете убаво.

Нанесете 1-2 пумпици на чиста кожа, наутро и навечер.

Се препорачува за сува, чувствителна или опуштена кожа во комбинација со Витамин Ц гелот (сува кожа) или Пантенол Б5 гелот (кожа со црвенила).

Одлично се комбинира со професионалните третмани Aqau Vital, Luminocity, Harmony, Epigenese i Vitamin C

Anesi Lab

Scroll to top