Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ампули за лице – Aqua Vital Complex 10х5мл.

Цена: 1,390 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6309 Category: Tags: , ,

Ампули за лице со максимална концентрација на Aqua Vital активни состојки во комбинација со морска вода.

  • Длабинска и моментална хидратација и детоксикација.

Начин на употреба

  • Како концентрат: со масажа после пилингот или екстракцијата
  • Со галванска струја: со негативен поларитет
  • Со ултразвук или електропорација
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ампули за лице – Aqua Vital Complex 10х5мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ампули за лице – Aqua Vital Complex 10х5мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top