Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ампули за лице – Aqua Vital Complex 10х5мл.

Цена: 1,390 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6309 Категорија Ознаки: , ,

Ампули за лице со максимална концентрација на Aqua Vital активни состојки во комбинација со морска вода.

  • Длабинска и моментална хидратација и детоксикација.

Начин на употреба

  • Како концентрат: со масажа после пилингот или екстракцијата
  • Со галванска струја: со негативен поларитет
  • Со ултразвук или електропорација
Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top