Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум Т-зона за лице – Dermo Controle 150мл.

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена

регулација на себумот и смирување на црвенилото

SKU: 6347 Категорија Ознаки: , ,

Високи концентрации на состојки за регулирање на себумот. Го намалува сјаењето на кожата.

  • Антибактериско и деконгестативно дејство кое спречува појава на црвенила

Начин на употреба

  • Наутро и навечер.
  • Се нанесува на тонизирана кожа само на деловите каде има најголема активност на себумот: Т-зона (чело, нос и брада) или на деловите каде има појава на иритирани акни.
  • Потоа нанесете од емулзијата (крем) Dermo Control за 24ч. мат ефект.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top