Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за лице од свила – Aqua Vital 6х5мл.

Цена: 630 ден

Најавете се за салонска цена

коктел за третман на многу сува кожа (масло од свила, сончогледово масло, авокадо и жолчка од јајце)

SKU: 6344 Category: Tags: , , ,

Хранлив концентрат за сува кожа

  • Коктел од растителни масла кој ја потхрануваат и заштитуваат сувата кожа.

Начин на употреба

  • Содржината на кесичката загрејте ја во ANESI лампа за есенцијални масла додека не добиете маслена текстура.
  • Масирајте со нежни движења се додека целесно не се впие во кожата.

Пакување: 6 x монодози

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за лице од свила – Aqua Vital 6х5мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за лице од свила – Aqua Vital 6х5мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top