Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за лице од свила – Aqua Vital 6х5мл.

Цена: 630 ден

Најавете се за салонска цена

коктел за третман на многу сува кожа (масло од свила, сончогледово масло, авокадо и жолчка од јајце)

SKU: 6344 Категорија Ознаки: , , ,

Хранлив концентрат за сува кожа

  • Коктел од растителни масла кој ја потхрануваат и заштитуваат сувата кожа.

Начин на употреба

  • Содржината на кесичката загрејте ја во ANESI лампа за есенцијални масла додека не добиете маслена текстура.
  • Масирајте со нежни движења се додека целесно не се впие во кожата.

Пакување: 6 x монодози

Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top