Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Fresh Mix Jelly Витамин Ц 20мл.

Цена: 850 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANJ10 Категорија Ознаки: , ,

Fresh Mix Jelly Витамин Ц  Хидро гел – Антиоксидантот Витамин Ц заедно со Хидро гел ја осветлува кожата, ја обновува, го изедначува нерамномерниот тен и и дава здрав изглед.

Притиснете го копчето за активните состојки да се спојат со Хидро гелот и протресете убаво.

Нанесете 1-2 пумпици на чиста кожа, наутро и навечер.

Се препорачува за сува, опуштена или кожа со црвенила во комбинација со Хиалуронскиот гел (сува кожа) или Нијацамид Б3 гелот (кожа со црвенила).

Одлично се комбинира со професионалните третмани Urban Defence, Luminocity, Cellular 3, Epigenese и Vitamin C

Anesi Lab

Scroll to top