Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

CELESTIAL YOUTH сет за патување (стимулатор + крема од метеор + лосион + пена) ANESI

Цена: 1,990 ден

Најавете се за салонска цена

Комплет за инстант лифтинг за лице и крема за затегнување. Хидратантен отстранувач за шминка и тоник.

SKU: AT001 Категории , Ознаки: , ,

Сетот содржи:

– 3GF Cellular Booster 10 ml
Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енкапсулира млада меморија во остарените клетки и прави забрзано да работат (старата кожа се регенерира и почнува забрзано да работи). Овие фактори за растење, ги измазнуваат контурите на лицето, ги намалуваат брчките и ги затвораат проширените пори.

– Celestial Secret Elixir 15 ml
Тајната состојка од вселената- екстракт од метеор. Еликсир со невидена концентрација на минерали стари преку 4500 милиони години. Прав од метеор- богатство од калциум, железо и магнезиум, за подмладување на кожата. Состав: метеорити rhodochrosite, smithsonite и olivine, со екстракт од билките spilantes и beech bud за зголемена апсорпција).

– Aqua Vital Mousse Radiance 30 ml
Отстранувач на шминка за сите типови на кожа. Обезбедува длабинска хигиена и убаво ја чисти кожата. Лицето станува сјајно и се чувствувате свежо.

– Aqua Vital Lotion 30 ml
Тонер за лице, за сите типови на кожа. Совршено ја чисти кожата и ја припрема за шминка (освежува со активна вода и длабински ја хидрира кожата).

Сетот содржи се што ви е потребно за лице!

 

Brand

Anesi

Вие исто така би сакале…

Scroll to top