Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ANESI 3C Vitamin Glow Кит – 4 третмани

Цена: 2,900 ден

Најавете се за салонска цена

Потентни лифтинг ампули за моментали ефекти со видливи и долготрајни затегнувачки придобивки.

SKU: ANC06 Categories: , Tags: , ,

ANESI 3C Vitamin Glow Кит – професионален третман (4 третмани)

Китот содржи:

  • АХА пилинг
  • Glow DUO Mix Booster
  • Bubble маска
  • Радијантен крем
Brand

Anesi

Препорачани производи

Scroll to top