Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за лице – Cellular-3 50мл.

Цена: 1,200 ден

Најавете се за салонска цена

Биотехнолошки активен крем за лице за третман на 3-те главни причини за стареење. Формулиран со ProgelineTM, биомиметички пептиди кои ги ремоделираат контурите на кицето, екстракт од Малт за прочистување на темните дамки и 3 фактори за раст.

Текстура: крем

  • Комплетен anti-age крем кој ги третира сите симптоми на стареењето
  • Долготраен хидратантен ефект
  • Зацврстува и ги редуцира мимичните линии и брчките брзо и видливо

Активни состојки:

  • ProgelinTM
  • Екстаркт од Малт
  • 3 фактори за раст

Начин на употреба: Нанесете на чисто лице и врат по серумот избегнувајќи ги контурите околу очите.

Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице – Cellular-3 50мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице – Cellular-3 50мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top