Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за лице – Cellular-3 50мл.

Цена: 1,200 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANL03 Категории , Ознаки: , , ,

Биотехнолошки активен крем за лице за третман на 3-те главни причини за стареење. Формулиран со ProgelineTM, биомиметички пептиди кои ги ремоделираат контурите на кицето, екстракт од Малт за прочистување на темните дамки и 3 фактори за раст.

Текстура: крем

  • Комплетен anti-age крем кој ги третира сите симптоми на стареењето
  • Долготраен хидратантен ефект
  • Зацврстува и ги редуцира мимичните линии и брчките брзо и видливо

Активни состојки:

  • ProgelinTM
  • Екстаркт од Малт
  • 3 фактори за раст

Начин на употреба: Нанесете на чисто лице и врат по серумот избегнувајќи ги контурите околу очите.

Product Cat

,

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top