Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Мека четка за лице (чистење и пилинг) ANESI

Цена: 140 ден

Најавете се за салонска цена

темелно ги чисти порите од себум и нечистотии (стимулира микро-циркулација)

Професионална, многу нежна четка за лице:

  • Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии
  • Стимулира микро-циркулација на кожата
  • Го засилува дејството на третманите
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мека четка за лице (чистење и пилинг) ANESI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мека четка за лице (чистење и пилинг) ANESI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top