Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум 3GF – Cellular-3 30мл.

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

Биотехнолошки серум формулиран со 3 фактори за раст. Овие фактори пополнуваат густината на кожата, ја ремапираат контурата на лицето, ја намалуваат длабочината на брчките и го минимизираат формирањето на порите

Текстура: гел

  • Забрзување на регенерацијата на кожата
  • Зголемување на густината на ткивата
  • Промовирање на соодветна клеточна регенерација и обновување

Начин на употреба: Нанесете на чисто лице и врат пред кремот избегнувајќи ги контурите околу очите.

Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум 3GF – Cellular-3 30мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум 3GF – Cellular-3 30мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top