Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

KAY SUN хидратантна маска 500мл.

Цена: 270 ден

Најавете се за салонска цена

Хидратантна маска за нега на коса пред и по сончање.

Хидратантна маска која ја омекнува косата која е изложена на сонце, хлор и морска сол.

Формула кој го олеснува чешлањето, го спречува фризз ефектот и и дава на косата цврстина и сјај.

На претходно измиена, влажна коса, нанесете од маската по целата должина и оставете да делува 5-10 минути. Исплакнете.

 

Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top