Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs

Цена: 1,090 ден

Најавете се за салонска цена

Третман за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Косата лесно се расчешлува!

Шампон + Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Ја прави косата мека, сјајна и свиленкаста.

Употреба: по миењето со шампон од истата линија, нанесете маска на влажна коса со соодветни ракавици по должината и врвовите, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете.

Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top