Арган Маска KAYPRO 1000мл

Хранлива маска со АРГАНОВО, ленено масло и протеини од свила.

Сподели

Хранлива маска со АРГАНОВО, ленено масло и протеини од свила.

Интензивно хидрира, обновува и косата ја прави лесна за расчешлување. Дава еластичност, а косата станува полна со живот.

Арган Маска KAYPRO 1000мл
Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.