Hyaluronic Шампон KAYPRO 1000мл

Шампон за волумен со хијалуронска киселина за слаба, кршлива коса со недостиг на тело

Сподели

Шампон за волумен со хијалуронска киселина за слаба, кршлива коса со недостиг на тело

Нежно ја чисти косата, создавајќи ревитализирачка супстанца за да ја пополни и згусне косата и да ја направи повеќе еластична, додавајќи тело и мекост. Заштитува, дава сјај и навлажнува без да додава тежина.

Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се плакне.

Hyaluronic Шампон KAYPRO 1000мл
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.