Collagen Кондиционер KAYPRO 350мл

Кондиционер против стареење на коса со колаген за стара, порозна, слаба коса

Сподели

Кондиционер против стареење на коса со колаген за стара, порозна, слаба коса
Ревитализирачко дејство против стареење за поеластична, помека и свиленкаста коса. Ефективно навлажнува и негува, оставајќи ја косата сјајна и лесна за обликување без да додава тежина.

Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање на полусува коса и се расчешлува по должината до краевите. Се остава да дејствува 2-3 мин. и потоа се плакне.

Collagen Кондиционер KAYPRO 350мл
Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.