Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Колаген Шампон за кршлива коса KAYPRO 350мл

Цена: 280 ден

Најавете се за салонска цена

Шампон против стареење на коса збогатен со колаген за стара, порозна, слаба коса

Шампон против стареење за кршлива коса збогатен со колаген погоден за стара, порозна, слаба коса

Зацврстувачки anti-age шампон за коса која изгледа видливо помлада, со зголемен волумен и виталност. Нежно чисти, додавајќи текстура и сјај на косата.

Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се плакне.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top