Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кавијар Маска KAYPRO 1000мл

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена

Маска со кавијар за заштита на бојата на косата наменета за боена и третирана коса

Маска со кавијар за заштита на бојата на косата наменета за боена и третирана коса

Расплеткува, потхранува и ги затвора кутикулите правејќи ја косата свиленкаста, лесна за обликување и сјајна, без да додава тежина. Ја зачувува убавината на боената коса правејќи ја сјајна, поинтензивна, долготрајна.

Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање на влажна коса рамномерно расчешлувајќи ја по должината до краевите. Се остава да дејствува 5 мин., потоа се плакне.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top