Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пена за волумен (за бујна, воздушеста коса) LAKME 300мл

Цена: 380 ден

Најавете се за салонска цена

за бујна, воздушеста коса, полна со тело и свилена на допир (не ја прави крута)

SKU: LS015 Category: Tags: , ,

Неверојатна пена за волумен што ќе ви го смени животот.

Замислете ја вашата коса, бујна, воздушеста и полна со тело.
На допир станува свилена и не ја прави косата крута.
Одличен за тенка и ретка коса. Нема да ја препознаете!

Цврстина: 2
Тип на коса: сите типови на коса,
совршен за тенка и ретка коса.

Интригантен мирис на длабока шума.
Освен што обликува, ја штити косата од топлина (Пеглање, Фенирање, Фигаро).

КАКО ШТИТИ?
Активни анти-оксиданси: Семе од грозје ™ комплекс.
Вклучува грозје како антиоксиданс (заштитник на кератинот)
и витамин Е антиоксиданси (заштитник на керамидот).

– UV заштита
– Заштита на бојата

СТИЛСКИ СОВЕТ: Нанесете на влажна коса. Наведнете ја главата надолу.
Фенирајте додека не се исуши. Толку многу волумен и здравје, нема да се препознаете :)))

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top