Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пена за волумен (за бујна, воздушеста коса) LAKME 300мл

Цена: 380 ден

Најавете се за салонска цена

за бујна, воздушеста коса, полна со тело и свилена на допир (не ја прави крута)

SKU: LS015 Категорија Ознаки: , ,

Неверојатна пена за волумен што ќе ви го смени животот.

Замислете ја вашата коса, бујна, воздушеста и полна со тело.
На допир станува свилена и не ја прави косата крута.
Одличен за тенка и ретка коса. Нема да ја препознаете!

Цврстина: 2
Тип на коса: сите типови на коса,
совршен за тенка и ретка коса.

Интригантен мирис на длабока шума.
Освен што обликува, ја штити косата од топлина (Пеглање, Фенирање, Фигаро).

КАКО ШТИТИ?
Активни анти-оксиданси: Семе од грозје ™ комплекс.
Вклучува грозје како антиоксиданс (заштитник на кератинот)
и витамин Е антиоксиданси (заштитник на керамидот).

– UV заштита
– Заштита на бојата

СТИЛСКИ СОВЕТ: Нанесете на влажна коса. Наведнете ја главата надолу.
Фенирајте додека не се исуши. Толку многу волумен и здравје, нема да се препознаете :)))

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top