Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лак за сјајна коса LAKME 150мл

Цена: 360 ден

Најавете се за салонска цена

долготраен спреј за додавање сјај на косата (со дифузер)

SKU: LS004 Категорија Ознаки: , , ,

Долготраен лак, со фин спреј дифузер.

ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0
ТИП НА КОСА: За сите типови коса и по било која стајлинг техника
МИРИС: Зелен дрвенест

Активни состојки:
Антиоксидантен комплекс од семки од грозје: Природна бариера за заштита
на структурата од штетното дејство на слободните радикали. УВ заштита. Термичка заштита. Заштита на бојата.
Силоконска компонента: Дава сјај, измазнетост и природно свиленкаст ефект.

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Напрскајте на сува или влажна коса за полесно да ја
расчешлате густата коса и да ја елиминирате разлетаноста.

Употреба: Прскајте од 30см растојание.

Product Cat

Scroll to top